Vize školky

Naší vizí pro MŠ DOMINO je zachovat statut respektované MŠ, která poskytuje profesionální a kvalitní služby pro rodiče a děti na území Statutárního města Liberec.

- Posilovat a prohlubovat spolupráci mezi rodiči, mateřskou školou a širokou veřejností.

- Podpořit výuku s cizím jazykem a zachovat původní vizi MŠ Domino – jazyk německý.

- Vytvořit zajímavé a podnětné prostředí pro rozvoj tělesných a duševních schopností.

- Kromě výuky cizího jazyka zaměřit MŠ na pohybové aktivity, které dnešním dětem chybí.

- Navázat na zdařilé projekty a stále přinášet nové podněty k dalšímu rozvoji MŠ.

- Podporovat tělesný i duševní rozvoj dětí a umožnit jim přirozeně rozvíjet svou osobnost v kolektivu vrstevníků.

Naše aktivity

Pondělí - odpolední výuka německého jazyka
Čtvrtek - ranní výuka německého jazyka
Pátek - návštěva kamarádů z Německa.

Zdravé veřejné stravování

Tradiční česká kuchyně z čerstvých surovin

Ceník 2023

Školné:
školné se nevrací ani nesnižuje z důvodu nemoci, stravné se vrací čtvrtletně.

Stravné:
za každý včasně odhlášený den 91,-Kč/ celodenní, 73,-Kč/ polodenní.

Školné je platné po dobu 12 měsíců, provoz mateřské školy je přerušen pouze 1. týden v červenci v rámci 2 státních svátků a v době vánočních prázdnin.

Mateřská škola DOMINO s.r.o.
Založena v roce 2009, v provozu od ledna 2011. Budovu školky jsme získali od Magistrátu města Liberce po výběrovém řízení, kterým chtěl vrátit mateřskou školku do původní budovy. Byli však nutné v počátku velké rekonstrukce všech rozvodů, prostor kuchyně i sociálky a chybělo veškeré vybavení. A bez úřadů to také nešlo. Společným úsilím, nadšením a pevnou vůlí jsme však docílili otevření.

Čas příprav a již tři roky života školky nám víc dal než vzal.