Česky   Deutsch

od 15 - 15.15

od 15.45 - 16

Akce prosinec 2018

čtvrtek 6.12. návštěva Motýlího domu v Německu. Upřednostněny budou děti se čtvrteční docházkou. S sebou pas či OP dítěte. Odjezd v 9 hodin.

středa 12.12. odpolední tvoření s rodiči začátek v 16 hodin (přednost mají děti z MŠ, kdo by z rodičů se akce nechtěl zúčastnit, prosím dejte nám včas vědět abychom akci mohli nabídnout i rodičům dětí z DS)  s sebou můžete přinést ochutnávku cukroví.

pátek 14.12. návštěva medinauta 9 - 11,30 h (pro všechny děti)

pondělí 17.12. společná vánoční besídka a zdobení stromečku u nás ve školce. S sebou malou ochutnávku cukroví. Začátek v 9 hodin.

Celoroční projekty pro děti z MŠ DOMINO

1. ekologický projekt Recyklohraní s paní učitelkou Janou

2. projekt na podporu čtení dětem Celé Česko čte dětem s paní učitelkou Anetou

o projektech se dozvíte na nástěnce v MŠ.

nadále probíhá výuka dle ŠVP

úterý/ čtvrtek odpoledne - výukový blok německého jazyka.

Výlety do Německa budou pokračovat v novém školním roce 2018/2019. Děti společně tráví zábavně vzdělávací dopoledne.

Včas budete informováni prostřednictvím web stránek, nástěnky v prostorách šatny školky, FB stránkách

Vánoční prázdniny od 19. 12. 2018 do 1. 1. 2019

Celý kolektiv mateřské školy a dětské skupiny přejí klidné vánoční svátky plné pohádek, úsměvů dětí a stoly plné dobrého jídla.

veškerá fotodokumentace je k vidění na našich FB stránkách

prosíme sledujte informace na webu, nástěnce v šatně i FB stránkách.