Česky   Deutsch

od 15.15 - 16.30

děkujeme!!!

Milí rodiče,

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy informuje, že v mateřských školách od 3. května se umožňuje osobní přítomnost všech dětí v kraji Libereckém. Provoz MŠ bude probíhat standardním způsobem (bez testování i roušek).

Podmínky provozu od 3.5.2021:

1) Do vyhrazených prostor může s dítětem pouze 1 doprovázející osoba.

2) Do MŠ budou přijímány pouze děti zcela zdravé, bez evidentních příznaků virózy (kašel, teplota, rýma, bolest v krku…).

3) Dodržování hygienických opatření.

4) Ostatní protiepidemiologická pravidla zůstávají v platnosti - desinfekce rukou, respirátory pro dospělé, omezení kontaktů...

DOKUMENTY

kolektiv MŠ a DS

akce červenec 2021

úterý 13.7. v rámci projektového dne uskutečníme výlet do Ekoparku v LiberciOdchod z MŠ v 9:00, návrat do 15:00. S sebou vhodné oblečení na výlet, obuv, pláštěnku, pití a malou svačinku, oběd budou mít děti zajištěný. Výlet hradí MŠ.

____________________________________________________________________________________________
Připomínáme všem, že mateřská škola i dětská skupina fungují celé prázdniny a paušální platby se platí i v červenci a srpnu. Ke konci školního roku prosíme o vyplnění formuláře, který ve školce dostanete, zda vaše dítě bude pokračovat v mateřské škole či dětské skupině i příští školní rok. Vzhledem k omezené kapacitě musíme znát počet volných míst.
V případě zájmu přestupu z DS do MŠ prosíme kontaktujte paní ředitelku.

všem přejeme pevné zdraví

Výuka německého jazyka, každé úterý a čtvrtek s paní učitelkou Ivetou. Rozhodli jsme se zkusit společný online program a využít v rámci toho kontakt s rodilými mluvčími a použít při online vysílání interaktivní tabuli. Jelikož nám současná situace nedovolí se potkávat osobně s dětmi z německé školky.

Celoroční projekty pro děti z MŠ DOMINO

1. ekologický projekt Recyklohraní

2. projekt na podporu čtení dětem Celé Česko čte dětem

3. zdravé hýbaní s příběhem i relaxací Jóga v Mateřské škole

o projektech se dozvíte na nástěnce v MŠ.

výuka probíhá dle ŠVP

Výlety do Německa a vzájemné návštěvy s německou mateřskou školou jsou prozatím z důvodu koronaviru zrušeny. O změnách vás budeme včas informovat prostřednictvím emailu, web stránek, nástěnky v prostorách šatny MŠ a DS DOMINO a FB stránkách.

veškerá fotodokumentace je k vidění na našich FB stránkách

prosíme sledujte informace na webu, nástěnce v šatně i FB stránkách.