Česky   Deutsch

od 15 - 15.15

od 15.45 - 16

Akce červen 2018

pátek 8.6. návštěva kamarádů z německé školky, strávíme zábavně vzdělávací dopoledne se společným obědem.
akce je určena školkovým dětem

středa 13.6. výlet do okolí v rámci projektu s “Baťůžkem na zádech”. Děti potřebují chodit a trávit čas v přírodě. S sebou je nutné vždy mít ráno připravené batůžky s pitím, pláštěnkou a malou svačinkou na cestu.
akce určena všem dětem

středa 20.6. výlet do okolí v rámci projektu s “Baťůžkem na zádech”.

akce určena všem dětem

čtvrtek 21.6. návštěva kamarádů v německé školce. S sebou je nutné mít cestovní pas či OP. Místa jsou omezená, upřednostněny budou děti s celotýdenní docházkou, případně čtvrteční a staršího věku.

příchod do školky nejpozději do 7:45 h

akce určena školkovým dětem

čtvrtek 28.6. společné rozloučení na zahradě se školním rokem a opékáním buřtů. S sebou si vezměte cokoliv na opékání, budeme potřebovat ochotné tatínky na pomoc s rozděláním ohně a dřívím. Začátek akce v 16 h.

akce určena všem dětem

středa/ čtvrtek ráno/ odpoledne - výukový blok německého jazyka s paní učitelkou Kačkou

pondělí dopoledne - výukový blok EKO projektu s paní učitelkou Janou

odpolední výlety v rámci projektu " S Batůžkem na zádech" s paní učitelkou Lídou

Výlety do Německa pokračují ve frekvenci vždy 1x měsíčně, především pátek. Děti společně stráví zábavně vzdělávací dopoledne. Včas budete informováni prostřednictvím web stránek, nástěnky v prostorách šatny, FB stránkách

veškerá fotodokumentace je k vidění na našich FB stránkách

prosíme sledujte informace na webu, nástěnce v šatně i FB stránkách.