Česky   Deutsch

pro děti otevřena:

jedna třída v MŠ

jedna třída v DS

odpolední vyzvedávání dětí z MŠ:

od 15 - 15.15

od 15.45 - 16.30

Zápis do MŠ DOMINO s.r.o.

stanoven dne 29.5. 2019 od 13 - 16.30

Stanovení podmínek a kritérií pro podávání žádosti o přijeti k předškolnímu vzdělávání v Mateřské škole DOMINO s.r.o., Proletářsá 115, Liberec 23, pro školní ro 2019/2020

Kritéria zápisu:

Kritéria pro stanovení pořadí přijetí dětí do mateřských škol pro školní rok 2019/2020

1. Věk dítěte - počítání k 31.8.2019

2. Sourozenec - sourozenec navštěvuje mateřskou školu

Akce duben 2019

pátek 5.4. aktivní dopoledne s obědem u našich kamarádů v německé MŠ. Odjezd v 9 h, s sebou pas, OP dítěte. Návrat okolo 13 h.

středa 17.4. ZAHRADNÍ DEN společný program DS i MŠ na naší zahradě. Proběhne sázení kytiček, bylinek.

čtvrtek 25.4. dětské představení Pohádka do dlaně v Naivním divadle, začátek programu v 9 h. Akce je určena dětem z MŠ, vstup hrazen. Děti z DS se mohou zůčastník od věku 2,5 let po zaplacení 60,-

pátek 26.4. návstěva kamarádů z německé MŠ. Společné dopoledne s obědem. Akce je pro děti z MŠ.

KVĚTNOVÁ AKCE 15.5.

společná brigáda na zahradě MŠ s cílem vytvořit okrasnou skalu. Prosíme všechny rodiče, přip. prarodiče, kteří se budou moci přidat, aby dorazili na vypomoc. Akci zakončíme společným opékáním buřtů. Začátek od 15 h.

Celoroční projekty pro děti z MŠ DOMINO

1. ekologický projekt Recyklohraní s paní učitelkou Janou

2. projekt na podporu čtení dětem Celé Česko čte dětem s paní učitelkou Anetou

o projektech se dozvíte na nástěnce v MŠ.

nadále probíhá výuka dle ŠVP

úterý/ čtvrtek odpoledne - výukový blok německého jazyka s paní učitelkou Janou a Anetou.

Výlety do Německa budou pokračovat od konce února 2019. Děti společně tráví zábavně vzdělávací dopoledne.

Včas budete informováni prostřednictvím web stránek, nástěnky v prostorách šatny školky, FB stránkách

veškerá fotodokumentace je k vidění na našich FB stránkách

prosíme sledujte informace na webu, nástěnce v šatně i FB stránkách.