Česky   Deutsch

jedna třída v DS

PROVOZNÍ DOBA

akce červenec 2022

pátek 1.7. rozloučení se školním rokem a s předškoláky. Společné opékaní špekáčků od 16 hodin. Akce pro MŠ i DS.

čtvrtek 7.7 společný výlet do IQ PARKU s kamarády z Německa. Sraz ve školce v 8:00. S sebou batoh s pitím v zavíratelné lahvi, svačiny a oběd budou mít děti ve školce. Akce pouze pro MŠ. Vstupné se hradí z projektu.

úterý 19.7. společný výlet  do Tierparku v Žitavě s kamarády z Německa. Odjez ze školky v 8.15. Svačinu zajistí školka. S sebou batoh s pitím v zavíratelné lahvi. Cestovní doklad předáte paní učitelce. Předpokládaný návrat bude ve 12.30, oběd bude ve školce. Akce je hrazena z projektu, určena dětem z MŠ.

Výuka německého jazyka v MŠ probíhá pondělí od 14.30 - 15.30 s paní učitelkou Ivetou nebo Janou a čtvrtek 8.30 - 9.30 s paní učitelkou Ivetou. Návštěva kamarádů z Německa bude upřesněna během dubna.